تعمیر تلویزیون جی پلاس g+

تعمیر تلویزیون جی پلاس g+

این روزهای شرکت هایی وجود داند که خدمات پس از فروش خوبی ارائه میکنند، گلدیران از جمله شرکت هایی است که خدمات خوبی به مشتری میدهد همچنین به دلیلی کیفیت خوب مشتریان این برند هرروز بیشتر میشوند.اما از آنجایی که هر وسیله ای ممکن است دچار مشکل شود تلویزیون های این برند که در نسل جدید با نام جی پلاس g+ وارد بازار شده اند نیز ممکن است خراب شوند.در ادامه به انواع عیب و راه حل برای رفع عیب و تعمیر تلویزیون جی پلاس g+ میگردیم.

تلویزیون جی پلاس g+ روشن  نمی‌شود.

در صورتیکه تلویزیون شما روشن نمی‌شود،پریزها و محافظ را بررسی کنید که مشکل نداشته باشند.برای این کار سیم تلویزیون جی پلاس g+ را مستقیم به برق وصل کنید تا متوجه شوید ایراد از کجاست.اگر مشاهده کردید که برق وارد تلویزیون جی پلاس g+ نمیشود در حالی که دستگاه های دیگر کار میکنند با نمایندگی تلویزیون جی پلاس g+ نماسرویس تماس بگیرید.

تلویزیون جی پلاس g+ مدام خاموش و روشن می‌شود.

اگر تلویزیون خاموش و روشن می شود در ابتدا زمان آن را بررسی کنید. در صورتی که مشاهده کردید در فواصل زمانی مشخص خاموش یا روشن می شود شاید تایمر آن فعال بوده و باید آن را غیر فعال کنید.اگر این مورد نبود شاید ایراد از کنترل است میتوانید باطری کنترل را خارج کرده تا ببینید با این اتفاق می افتد یا خیر.

در آخر اگر مشکل برطرف نشد حتما با متخصصین نمایندگی تلویزیون جی پلاس g+ جی پلاس نماسرویس در ارتباط باشید.

تلویزیون‌ جی پلاس g+ تصویر ندارد

در این حالت ابتدا دکمه Home  را بفشارید. آیا منو را مشاهده میکنید؟ اگر نه پس مشکل حاد است و باید برای تعمیر تلویزیون جی پلاس g+ از متخصصین کمک بگیرید.

کیفیت تصویر تلویزیون جی پلاس g+ پایین است.

اگر قبل از خرید کیفیت تصویر شما خیلی بالا بوده و بعد از استفاده مشاهده تغییر کیفیت شده اید باید این نکته را بدانید که سیگنال های فرستنده های شبکه های ایران کیفیت پایین تری داشته و با وضوح HD ,full hd پخش نخواهند شد. اما میتوانید جهت تنظیمات بهتر حالت تصویر را در منوی تصویر روی درخشان قرار دهید.وضوح تصویر را کمی پایین‌تر انتخاب کنید . گزینه‌ی رنگ نیز به دلخواه تنظیم کنید.

بعضی شبکه‌ها صدا ندارند یا صدا در برخی کانال‌ها قطع و وصل می‌شود

اگر این اتفاق افتاد شاید مشکل از شبکه و یا آنتن است. در ابتدا صبر کنید اگر مشکل بعد از چند ساعت برطرف نشد آنتن را چک کنید.ولی اگر مشکل از موارد نام برده نبود حتما از یک تعمیرکار کمک بگیرید.

سخن پایانی

بروز مشکلات در هر کالای حرفه‌ ای مساله‌ا ی غیر عادی و غیر قابل حل نخواهد بود. در صورتی که هرکدام از مشکلات برای شما به وجود آمد و نتوانستید مشکل را حل کنید با نمایندگان نماسرویس تماس بگیرید.
تعمیرکاران متخصص نماسرویس در خدمت شما هستند. اگر شما دارای تلویزیون‌های دیگر ازجمله ال جی، x ویژن، سونی، سامسونگ و… هستید که دارای مشکل شده است گروه نما سرویس به شما کمک خواهند کرد تا مشکل برطرف شود.

نوشتهٔ پیشین
تعمیر تلویزیون تی سی ال tcl
نوشتهٔ بعدی
تعمیر تلویزیون ایکس ویژن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست